Alle Minde-lag til semifinale

Fantastisk innsats av Minde ILs fire guttelag som alle er klare for semifinale i Lagunen fotballfest.

Julekalender 2019

24 premier på 1000 kroner, superenkel, store vinnersjanser, årets kalender bør nesten selge seg selv.

God innsats av Minde-lagene

Kaptein Sander Minne (bilde) og hans lag Minde 1 (G16) er klar for semifinale i Lagunen fotballfest.

Klart for Lagune fotballfest

Minde IL stiller med fire guttelag i årets Lagune fotballfest som startet 13. november.

Minde IL på instagram

Da har også Minde idrettslag fått sin offisielle instagramkonto.

Nye treningstider

Det er nye treningstider fra og med 4. november. Se opp for små endringer.

Dato Hjemmelag Bortelag Res
21.11 Minde IL LG12 2007 Grønn
22.11 Minde IL MG10 Gutter 2009 Jadakameratene
30.11 Minde IL MG10 Gutter 2009 Frøya Lyn
13.11 Minde IL SG13 2006 1.div
03.11 Fyllingsdalen 2 Minde G16-1 2-3
02.11 Eikelandsfjorden 2 Minde G13-2 3-1
02.11 Minde G15-2 Bjarg 3 8-3
31.10 Minde G16-2 Varegg 2-3

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
Veteran o/50 2 div.
# Lag K D P
1 Nordhordland 16 47 38
2 Bjarg 16 37 33
3 Nymark 16 6 29
4 Ny-Krohnborg 16 -1 25
5 Kvernbit 16 3 20
6 Smørås 15 -2 18
7 Frøya 16 -13 16
8 Minde 15 -18 16
9 Baune 16 -59 8
Siste synk: 17:49
Veteran o/60
# Lag K D P
1 Gneist 12 25 33
2 Nordnes 12 79 30
3 Fana 12 10 18
4 Trane 12 -9 18
5 Brann 12 -36 12
6 Minde 12 -27 11
7 Fyllingsdalen 12 -42 2
8 Bjarg 0 0 0
Siste synk: 22:41
5 div. Menn avd. 01
# Lag K D P
1 Askøy FK 22 49 51
2 Nordre Fjell 22 30 49
3 Telavåg 22 33 43
4 Sotra 2 22 31 42
5 Østsiden Askøy 22 16 39
6 Nymark 22 8 37
7 Baune 22 1 34
8 Åsane 3 22 -11 33
9 Ny-Krohnborg 22 5 27
10 Minde 22 -10 20
11 Follese 22 -63 6
12 Skogsvåg 22 -89 0
Siste synk: 22:45
7 div. Menn avd. 02
# Lag K D P
1 Odda 12 37 29
2 Paradis 12 37 27
3 Tyssedal 12 12 20
4 Trott 3 12 -13 13
5 NHH 3 11 -15 12
6 Minde 2 11 -17 8
7 BI Bergen 2 12 -41 7
8 Ny-Krohnborg 2 0 0 0
9 Strand-Ulv 0 0 0
10 Øystese 2 0 0 0
11 Årstad 0 0 0
Siste synk: 17:18
G19 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Bergen Nord 11 44 33
2 Lyngbø 11 27 30
3 Varegg 1 11 27 21
4 Nymark 11 2 20
5 Minde 11 10 18
6 Sædalen 11 -4 18
7 Nordhordland 2 11 -4 13
8 Radøy FK 11 -16 12
9 Gneist 2 11 -16 11
10 Sandviken 11 -15 9
11 Voss 11 -26 5
12 Fana 2 11 -29 1
Siste synk: 18:15
G16 1 div.
# Lag K D P
1 Fyllingsdalen 2 11 21 25
2 Bremnes 11 9 21
3 Sotra 11 18 20
4 Askøy FK /Hetlevik/Follese 11 4 18
5 Arna-Bjørnar 11 -1 18
6 Nordhordland 11 3 16
7 Fana 11 1 15
8 Minde 11 -5 14
9 Fyllingsdalen 1 11 2 12
10 Loddefjord 11 -9 10
11 Nymark 11 -16 10
12 Os 11 -27 5
Siste synk: 23:03
G16 1 div. Kvalifisering
# Lag K D P
1 Arna-Bjørnar 1 4 0
2 Austevoll 1 -2 0
3 Bjarg 1 -1 0
4 Bremnes 1 1 0
5 Fyllingsdalen 2 1 4 0
6 Loddefjord 1 3 0
7 Minde 1 7 0
8 Nymark 1 2 0
9 Os 1 1 0
10 Smørås 1 -2 0
11 Sotra 1 2 0
12 Tertnes 1 -1 0
13 Varegg 1 -3 0
14 Lyngbø 1 -4 0
15 Vestsiden-Askøy 1 -4 0
16 Åsane 1 -7 0
Siste synk: 23:09
G16 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Tertnes 9 32 24
2 Gneist 9 26 22
3 Åsane 1 9 14 19
4 Lyngbø 9 12 19
5 Voss 9 3 16
6 Smørås 9 11 10
7 Osterøy /Fotlandsvåg 9 3 7
8 Minde 2 9 -21 6
9 Samnanger 9 -32 5
10 Løv-Ham 9 -48 1
11 Bjarg 2 0 0 0
12 Kvernbit /Nordre Holsnøy 0 0 0
Siste synk: 22:46
G16 Høst 1 div.
# Lag K D P
1 Fyllingsdalen 2 11 19 25
2 Minde 11 11 25
3 Arna-Bjørnar 11 14 22
4 Bremnes 11 15 20
5 Nordhordland 11 -1 19
6 Sotra 11 2 15
7 Askøy FK /Hetlevik/Follese 11 2 15
8 Fana 11 -7 13
9 Tertnes 11 -12 13
10 Sandviken 11 -16 10
11 Gneist 11 -14 8
12 Austevoll 11 -13 7
Siste synk: 23:09
G16 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Sotra 2 9 17 23
2 Osterøy /Fotlandsvåg 9 15 20
3 Varegg 9 13 19
4 Smørås 9 -2 16
5 Trott 9 2 12
6 Minde 2 9 1 12
7 Sædalen 2 9 -4 11
8 Sund /Skogsvåg/Telavåg 9 -4 7
9 Løv-Ham 9 -17 6
10 Åsane 2 9 -21 4
11 Masfjord 0 0 0
Siste synk: 19:27
G15 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Smørås 7 16 19
2 Austevoll 7 18 17
3 Fyllingsdalen 7 10 13
4 Gneist 7 7 12
5 Sædalen 7 -9 12
6 Bjarg 7 3 4
7 Minde 7 -13 4
8 Os 7 -32 0
Siste synk: 19:33
G15 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Odda 9-er 8 38 22
2 Eikelandsfjorden 8 34 21
3 Uskedal/Rosendal 8 15 12
4 Fana 2 8 -1 12
5 Minde 2 8 -2 10
6 Bjarg 3 8 -23 9
7 Arna-Bjørnar 2 8 -17 8
8 Jondal 8 -19 5
9 Solnut 9-er 8 -25 4
Siste synk: 22:41
G15 Høst 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Austevoll 1 9 36 24
2 Follese /Askøy FK/Hetlevik 9 20 23
3 Minde 9 6 16
4 Gneist 9 7 14
5 Kvernbit 9 1 12
6 Voss 9 6 11
7 Sund/Skogsvåg/Telavåg 9 -5 11
8 Loddefjord 9 -11 6
9 Nordhordland 9 -30 5
10 Bjarg 2 9 -30 4
Siste synk: 23:09
G15 Høst 3 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Uskedal/Rosendal 10 27 25
2 Østsiden Askøy 10 23 22
3 Flaktveit 7-er 10 25 20
4 Minde 2 10 6 19
5 Radøy FK 10 17 17
6 Kjøkkelvik 2 10 5 17
7 Arna-Bjørnar 2 10 -6 14
8 Bjarg 3 10 -19 9
9 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 10 -7 6
10 Solnut 7-er 10 -27 5
11 Jondal 9-er 10 -44 4
12 Gneist 3 9-er 0 0 0
13 Løv-Ham 9-er 0 0 0
Siste synk: 18:12
G14 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Fana 8 17 20
2 Stord 8 18 18
3 Loddefjord 8 11 14
4 Os 8 2 11
5 Bjarg 8 -3 10
6 Austevoll 8 -7 10
7 Baune 8 -9 10
8 Gneist 8 2 9
9 Minde 8 -31 0
Siste synk: 21:09
G14 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Bønes 9 16 23
2 Sotra 9 26 22
3 Minde 9 -4 13
4 Vestsiden-Askøy 9 0 12
5 Ny-Krohnborg 9 -2 12
6 Lyngbø 9 -5 12
7 Loddefjord 2 9 1 11
8 Åsane 9 -4 9
9 Østsiden Askøy 9 -13 7
10 Tertnes 9 -15 5
Siste synk: 22:55
J14 3 div.
# Lag K D P
1 Skjergard 2/Nordre Fjell 6 2 12
2 Søfteland 6 2 10
3 Rosendal/Uskedal 6 -1 10
4 Sandviken 6 1 9
5 Minde 9-er 6 1 7
6 Odda 6 -4 7
7 Voss 2 6 -1 6
Siste synk: 21:09
J14 Høst 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Rosendal/Uskedal 6 10 15
2 Voss 2 6 8 12
3 Minde 9-er 6 6 8
4 Søfteland 6 4 8
5 Radøy FK 6 -5 7
6 Sandviken 6 -8 4
7 Odda 6 -15 4
8 Fedje 0 0 0
Siste synk: 21:09
G13 1 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Fana 9 43 24
2 Baune 9 53 22
3 Nest-Sotra 9 12 21
4 Bjarg 1 9 9 18
5 Søreide 9 53 15
6 Os 9 14 15
7 Smørås 9 -20 8
8 Gneist 9 -10 7
9 Sædalen 9 -66 3
10 Minde 9 -88 0
Siste synk: 22:39
G13 3 div. avd. 01
# Lag K D P
1 Austrheim 8 44 24
2 Flaktveit 2 8 35 16
3 Lindås 8 28 16
4 Eikanger 8 25 16
5 Radøy FK 8 31 13
6 Nordnes/Djerv 8 1 9
7 Sædalen 3 8 4 6
8 Minde 2 8 -39 6
9 Gulen/Masfjord 8 -129 0
Siste synk: 22:39
G13 Høst 2 div. avd. 02
# Lag K D P
1 Gneist 8 40 22
2 Nymark 8 13 15
3 Bjarg 2 8 1 14
4 Kjøkkelvik 8 4 13
5 Loddefjord 2 8 -5 10
6 Follese/Hetlevik 8 -14 10
7 Sædalen 8 -6 9
8 Østsiden Askøy 1 8 -7 9
9 Minde 8 -26 0
Siste synk: 23:08
G13 Høst 3 div. avd. 03
# Lag K D P
1 Nordre Fjell 10 41 24
2 Nordsiden-Askøy 10 70 22
3 Arna-Bjørnar 2 10 21 18
4 Eikelandsfjorden 2 10 16 17
5 Nore Neset 2 10 37 16
6 Fyllingsdalen 2 10 4 15
7 Sædalen 3 10 -3 15
8 Smørås 3 10 5 13
9 Nordnes/Djerv 10 -2 10
10 Minde 2 10 -4 8
11 Gulen/Masfjord 10 -185 1
Siste synk: 23:09
13.11 17:30 Klubbhuset H  
Minde IL SG13 2006 1.div -  
03.11 16:00 Varden Amfi B  
Fyllingsdalen 2 - Minde G16-1 2-3  
02.11 13:00 Eikelandsosen kunstgress B  
Eikelandsfjorden 2 - Minde G13-2 3-1  
02.11 13:00 Paradis fotballbane H  
Minde G15-2 - Bjarg 3 8-3  
31.10 20:00 Paradis fotballbane H  
Minde G16-2 - Varegg 2-3  

Hovedsponsor

Følg oss på Facebook!

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift