Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 1 div. Kvalifisering
G16 1 div. Kvalifisering
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Arna-Bjørnar 1 1 0 0 4-0 4 0 0 1 0 0 4-0 1 0 0 0 0-0
2 Austevoll 1 0 0 1 1-3 -2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1-3
3 Bjarg 1 0 0 1 8-9 -1 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 8-9
4 Bremnes 1 1 0 0 2-1 1 0 0 1 0 0 2-1 1 0 0 0 0-0
5 Fyllingsdalen 2 1 1 0 0 6-2 4 0 0 1 0 0 6-2 1 0 0 0 0-0
6 Loddefjord 1 1 0 0 5-2 3 0 1 0 0 0 0-0 0 1 0 0 5-2
7 Minde 1 1 0 0 8-1 7 0 1 0 0 0 0-0 0 1 0 0 8-1
8 Nymark 1 1 0 0 2-0 2 0 0 1 0 0 2-0 1 0 0 0 0-0
9 Os 1 1 0 0 9-8 1 0 0 1 0 0 9-8 1 0 0 0 0-0
10 Smørås 1 0 0 1 0-2 -2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 0-2
11 Sotra 1 1 0 0 3-1 2 0 0 1 0 0 3-1 1 0 0 0 0-0
12 Tertnes 1 0 0 1 1-2 -1 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1-2
13 Varegg 1 0 0 1 2-5 -3 0 0 0 0 1 2-5 1 0 0 0 0-0
14 Lyngbø 1 0 0 1 0-4 -4 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 0-4
15 Vestsiden-Askøy 1 0 0 1 2-6 -4 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 2-6
16 Åsane 1 0 0 1 1-8 -7 0 0 0 0 1 1-8 1 0 0 0 0-0
Siste synk: 17:29
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
10.02 18:00 2 Minde Nymark Nymark Kunstgress 03 2-3 12116100006
17.03 19:30 1 Åsane Minde Myrdal stadion 1-8 12116801007
07.04 16:00 1 Arna-Bjørnar Minde Garnes kunstgress 1-1 12116101003
11.04 18:15 2 Minde Sotra Paradis fotballbane 2-5 12116101009
05.05 16:00 4 Minde Os Paradis fotballbane 5-3 12116101022
12.05 20:00 5 Loddefjord Minde Alvøen kunstgress 2-5 12116101029
19.05 12:00 6 Minde Fana Paradis fotballbane 3-3 12116101035
26.05 16:00 7 Bremnes Minde Olvondo Stadion 3-6 12116101042
29.05 18:15 3 Nordhordland Minde Knarvik Kunstgras 6-3 12116101014
02.06 20:00 8 Fyllingsdalen 1 Minde Varden Amfi 6-1 12116101047
09.06 16:00 9 Minde Askøy FK /Hetlevik/Follese Paradis fotballbane 2-4 12116101051
16.06 16:00 10 Nymark Minde Nymark Kunstgress 03 2-5 12116101058
22.06 15:00 11 Minde Fyllingsdalen 2 Paradis fotballbane 2-5 12116101063
18.08 16:00 1 Minde Arna-Bjørnar Paradis fotballbane 3-6 12116111003
25.08 12:00 2 Sotra Minde Straume Stadion 0-2 12116111009
31.08 16:00 3 Minde Nordhordland Paradis fotballbane 1-2 12116111014
08.09 16:00 4 Tertnes Minde Åstveit Idrettspark 1 0-1 12116111022
14.09 15:00 5 Minde Austevoll Paradis fotballbane 3-2 12116111029
22.09 16:00 6 Fana Minde Nesttun Kunstgress 1 - 12116111035
29.09 16:00 7 Minde Bremnes Paradis fotballbane - 12116111042
13.10 16:00 8 Minde Sandviken Paradis fotballbane - 12116111047
20.10 16:00 9 Askøy FK /Hetlevik/Follese Minde Bergheim Frydenbøbanen - 12116111051
27.10 16:00 10 Minde Gneist Paradis fotballbane - 12116111058
03.11 16:00 11 Fyllingsdalen 2 Minde Varden Amfi - 12116111063

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift