Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 1 div. Kvalifisering
G16 1 div. Kvalifisering
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Arna-Bjørnar 1 1 0 0 4-0 4 0 0 1 0 0 4-0 1 0 0 0 0-0
2 Austevoll 1 0 0 1 1-3 -2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1-3
3 Bjarg 1 0 0 1 8-9 -1 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 8-9
4 Bremnes 1 1 0 0 2-1 1 0 0 1 0 0 2-1 1 0 0 0 0-0
5 Fyllingsdalen 2 1 1 0 0 6-2 4 0 0 1 0 0 6-2 1 0 0 0 0-0
6 Loddefjord 1 1 0 0 5-2 3 0 1 0 0 0 0-0 0 1 0 0 5-2
7 Minde 1 1 0 0 8-1 7 0 1 0 0 0 0-0 0 1 0 0 8-1
8 Nymark 1 1 0 0 2-0 2 0 0 1 0 0 2-0 1 0 0 0 0-0
9 Os 1 1 0 0 9-8 1 0 0 1 0 0 9-8 1 0 0 0 0-0
10 Smørås 1 0 0 1 0-2 -2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 0-2
11 Sotra 1 1 0 0 3-1 2 0 0 1 0 0 3-1 1 0 0 0 0-0
12 Tertnes 1 0 0 1 1-2 -1 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1-2
13 Varegg 1 0 0 1 2-5 -3 0 0 0 0 1 2-5 1 0 0 0 0-0
14 Lyngbø 1 0 0 1 0-4 -4 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 0-4
15 Vestsiden-Askøy 1 0 0 1 2-6 -4 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 2-6
16 Åsane 1 0 0 1 1-8 -7 0 0 0 0 1 1-8 1 0 0 0 0-0
Siste synk: 18:00
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
10.02 19:00 2 Bjarg Varegg Stavollen Kunstgress 01 1-2 12116100009
19.02 18:00 3 Nordhordland Varegg Knarvik Kunstgras 1-2 12116100014
17.03 14:00 1 Varegg Loddefjord Stemmemyren kunstgress 2-5 12116801003
31.03 20:00 4 Varegg Brann Stemmemyren kunstgress 1-6 12116100016
04.04 20:00 1 Varegg Sædalen Stemmemyren kunstgress 0-1 12116201005
25.04 20:00 3 Østsiden Askøy Varegg Ask idrettsplass 0-4 12116201017
29.04 20:00 2 Skjergard /Nordre Fjell Varegg Rong Kunstgras 3-1 12116201012
09.05 20:00 5 Lysekloster /Nore Neset Varegg Lysekloster Framo Idrettspark 3-2 12116201027
16.05 20:00 6 Varegg Sotra 2 Stemmemyren kunstgress 3-2 12116201032
30.05 14:00 8 Varegg Austevoll Stemmemyren kunstgress 1-4 12116201045
01.06 15:00 4 Varegg Trott Stemmemyren kunstgress 4-1 12116201019
10.06 20:30 7 Bjarg 1 Varegg Stavollen idrettsplass 02 3-1 12116201037
13.06 20:00 10 Varegg Vestsiden-Askøy Stemmemyren kunstgress 3-3 12116201058
16.06 20:15 9 Åsane 2 Varegg Myrdal stadion 0-3 12116201052
19.06 16:00 11 Sandviken Varegg Stemmemyren Kunstgress 2 5-0 12116201062
20.08 20:00 1 Osterøy /Fotlandsvåg Varegg Osterøy stadion Kunstgras 1-1 12116212005
15.09 14:00 4 Trott Varegg Prestegardsskogen kunstgras 0-2 12116212019
21.09 17:00 5 Varegg Smørås Stemmemyren kunstgress - 12116212027
26.09 20:00 6 Sotra 2 Varegg Straume Stadion - 12116212032
03.10 20:00 7 Varegg Sund /Skogsvåg/Telavåg Stemmemyren kunstgress - 12116212037
17.10 20:00 8 Sædalen 2 Varegg Kringlebotn ballbane - 12116212045
26.10 13:00 9 Varegg Åsane 2 Stemmemyren kunstgress - 12116212052
31.10 20:00 10 Minde 2 Varegg Paradis fotballbane - 12116212058
09.11 13:00 11 Varegg Løv-Ham Stemmemyren kunstgress - 12116212062

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift