Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 1 div. Kvalifisering
G16 1 div. Kvalifisering
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Arna-Bjørnar 1 1 0 0 4-0 4 0 0 1 0 0 4-0 1 0 0 0 0-0
2 Austevoll 1 0 0 1 1-3 -2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1-3
3 Bjarg 1 0 0 1 8-9 -1 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 8-9
4 Bremnes 1 1 0 0 2-1 1 0 0 1 0 0 2-1 1 0 0 0 0-0
5 Fyllingsdalen 2 1 1 0 0 6-2 4 0 0 1 0 0 6-2 1 0 0 0 0-0
6 Loddefjord 1 1 0 0 5-2 3 0 1 0 0 0 0-0 0 1 0 0 5-2
7 Minde 1 1 0 0 8-1 7 0 1 0 0 0 0-0 0 1 0 0 8-1
8 Nymark 1 1 0 0 2-0 2 0 0 1 0 0 2-0 1 0 0 0 0-0
9 Os 1 1 0 0 9-8 1 0 0 1 0 0 9-8 1 0 0 0 0-0
10 Smørås 1 0 0 1 0-2 -2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 0-2
11 Sotra 1 1 0 0 3-1 2 0 0 1 0 0 3-1 1 0 0 0 0-0
12 Tertnes 1 0 0 1 1-2 -1 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1-2
13 Varegg 1 0 0 1 2-5 -3 0 0 0 0 1 2-5 1 0 0 0 0-0
14 Lyngbø 1 0 0 1 0-4 -4 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 0-4
15 Vestsiden-Askøy 1 0 0 1 2-6 -4 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 2-6
16 Åsane 1 0 0 1 1-8 -7 0 0 0 0 1 1-8 1 0 0 0 0-0
Siste synk: 00:22
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
22.02 18:30 2 Arna-Bjørnar Bremnes Espeland idrettsplass 2-2 12116100005
17.03 14:00 1 Arna-Bjørnar Lyngbø Garnes kunstgress 4-0 12116801001
07.04 16:00 1 Arna-Bjørnar Minde Garnes kunstgress 1-1 12116101003
11.04 20:00 2 Fyllingsdalen 1 Arna-Bjørnar Varden Amfi 7-1 12116101010
28.04 16:00 3 Arna-Bjørnar Askøy FK /Hetlevik/Follese Garnes kunstgress 4-1 12116101016
19.05 16:00 6 Arna-Bjørnar Bremnes Garnes kunstgress 1-2 12116101036
28.05 19:30 7 Sotra Arna-Bjørnar 3-4 12116101039
02.06 16:00 8 Arna-Bjørnar Nordhordland Garnes kunstgress 2-2 12116101043
04.06 20:00 5 Arna-Bjørnar Fyllingsdalen 2 Ytre Arna Kunstgress 2-1 12116101028
09.06 16:00 9 Os Arna-Bjørnar Kuventræ kunstgress 01 1-5 12116101049
12.06 20:30 4 Nymark Arna-Bjørnar Nymark Kunstgress 03 6-1 12116101019
16.06 16:00 10 Arna-Bjørnar Loddefjord Garnes kunstgress 2-2 12116101056
19.06 17:00 11 Fana Arna-Bjørnar Nesttun Kunstgress 1 1-3 12116101064
18.08 16:00 1 Minde Arna-Bjørnar Paradis fotballbane 3-6 12116111003
22.08 20:00 2 Arna-Bjørnar Sandviken Garnes kunstgress 5-0 12116111010
05.09 20:00 3 Askøy FK /Hetlevik/Follese Arna-Bjørnar Bergheim Frydenbøbanen 1-3 12116111016
15.09 16:00 5 Fyllingsdalen 2 Arna-Bjørnar Varden kunstgress 1 5-4 12116111028
23.09 20:00 4 Arna-Bjørnar Gneist Ytre Arna Kunstgress 7-4 12116111019
29.09 16:00 7 Arna-Bjørnar Sotra Garnes kunstgress 5-3 12116111039
02.10 19:30 6 Bremnes Arna-Bjørnar Olvondo Stadion 2-2 12116111036
13.10 16:00 8 Nordhordland Arna-Bjørnar Knarvik Kunstgras 4-1 12116111043
20.10 16:00 9 Arna-Bjørnar Tertnes Garnes kunstgress 0-1 12116111049
27.10 16:00 10 Austevoll Arna-Bjørnar Austevoll nye Kunstgress 1-3 12116111056
03.11 16:00 11 Arna-Bjørnar Fana Arna Idrettspark 2-0 12116111064

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift