Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 1 div. Kvalifisering
G16 1 div. Kvalifisering
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Arna-Bjørnar 1 1 0 0 4-0 4 0 0 1 0 0 4-0 1 0 0 0 0-0
2 Austevoll 1 0 0 1 1-3 -2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1-3
3 Bjarg 1 0 0 1 8-9 -1 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 8-9
4 Bremnes 1 1 0 0 2-1 1 0 0 1 0 0 2-1 1 0 0 0 0-0
5 Fyllingsdalen 2 1 1 0 0 6-2 4 0 0 1 0 0 6-2 1 0 0 0 0-0
6 Loddefjord 1 1 0 0 5-2 3 0 1 0 0 0 0-0 0 1 0 0 5-2
7 Minde 1 1 0 0 8-1 7 0 1 0 0 0 0-0 0 1 0 0 8-1
8 Nymark 1 1 0 0 2-0 2 0 0 1 0 0 2-0 1 0 0 0 0-0
9 Os 1 1 0 0 9-8 1 0 0 1 0 0 9-8 1 0 0 0 0-0
10 Smørås 1 0 0 1 0-2 -2 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 0-2
11 Sotra 1 1 0 0 3-1 2 0 0 1 0 0 3-1 1 0 0 0 0-0
12 Tertnes 1 0 0 1 1-2 -1 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 1-2
13 Varegg 1 0 0 1 2-5 -3 0 0 0 0 1 2-5 1 0 0 0 0-0
14 Lyngbø 1 0 0 1 0-4 -4 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 0-4
15 Vestsiden-Askøy 1 0 0 1 2-6 -4 0 1 0 0 0 0-0 0 0 0 1 2-6
16 Åsane 1 0 0 1 1-8 -7 0 0 0 0 1 1-8 1 0 0 0 0-0
Siste synk: 23:50
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
14.03 18:00 1 Fyllingsdalen 2 Vestsiden-Askøy Varden Amfi 6-2 12116801006
04.04 18:30 1 Trott Vestsiden-Askøy Prestegardsskogen kunstgras 2-3 12116201003
11.04 18:15 2 Vestsiden-Askøy Lysekloster /Nore Neset Ravnanger kunstgress 13-0 12116201009
27.04 13:00 3 Sotra 2 Vestsiden-Askøy Straume Sotrabanen 0-3 12116201014
02.05 20:00 4 Vestsiden-Askøy Bjarg 1 Ravnanger kunstgress 1-4 12116201022
13.05 18:30 5 Austevoll Vestsiden-Askøy Austevoll Kunstgress 6-2 12116201029
19.05 18:00 6 Vestsiden-Askøy Åsane 2 Ravnanger kunstgress 10-2 12116201035
23.05 20:00 7 Skjergard /Nordre Fjell Vestsiden-Askøy Nesemyra Stadion 2-3 12116201042
10.06 17:25 9 Vestsiden-Askøy Sædalen Ravnanger kunstgress 8-3 12116201051
13.06 20:00 10 Varegg Vestsiden-Askøy Stemmemyren kunstgress 3-3 12116201058
16.06 16:00 8 Sandviken Vestsiden-Askøy Stemmemyren kunstgress 6-2 12116201047
21.06 18:30 11 Vestsiden-Askøy Østsiden Askøy Ravnanger kunstgress 11-3 12116201063
22.08 20:00 1 Vestsiden-Askøy Lyngbø Ravnanger kunstgress 1-3 12116211003
29.08 20:00 2 Lysekloster /Nore Neset Vestsiden-Askøy Lysekloster Framo Idrettspark 4-2 12116211009
05.09 20:15 3 Vestsiden-Askøy Åsane 1 Ravnanger kunstgress 2-8 12116211014
12.09 20:00 4 Bjarg 1 Vestsiden-Askøy Stavollen idrettsplass 02 0-1 12116211022
19.09 18:15 5 Vestsiden-Askøy Loddefjord Ravnanger kunstgress 0-7 12116211029
26.09 20:00 6 Os Vestsiden-Askøy Kuventræ kunstgress 01 5-0 12116211035
15.10 20:00 8 Vestsiden-Askøy Voss Ravnanger kunstgress 4-0 12116211047
31.10 20:00 10 Vestsiden-Askøy Nymark Ravnanger kunstgress 3-6 12116211058
07.11 18:30 11 Fyllingsdalen 1 Vestsiden-Askøy Varden kunstgress 1 8-2 12116211063

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift