Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G13 Høst 3 div. avd. 03
G13 Høst 3 div. avd. 03
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Nordre Fjell 10 8 0 2 56-15 41 24 5 4 0 1 26-10 5 4 0 1 30-5
2 Nordsiden-Askøy 10 7 1 2 94-24 70 22 5 3 1 1 51-10 5 4 0 1 43-14
3 Arna-Bjørnar 2 10 6 0 4 47-26 21 18 5 5 0 0 35-11 5 1 0 4 12-15
4 Eikelandsfjorden 2 10 5 2 3 39-23 16 17 5 3 0 2 13-7 5 2 2 1 26-16
5 Nore Neset 2 10 5 1 4 57-20 37 16 5 3 0 2 19-12 5 2 1 2 38-8
6 Fyllingsdalen 2 10 4 3 3 26-22 4 15 5 3 1 1 13-6 5 1 2 2 13-16
7 Sædalen 3 10 5 0 5 41-44 -3 15 5 3 0 2 12-25 5 2 0 3 29-19
8 Smørås 3 10 4 1 5 45-40 5 13 5 2 0 3 29-25 5 2 1 2 16-15
9 Nordnes/Djerv 10 3 1 6 33-35 -2 10 5 2 1 2 25-18 5 1 0 4 8-17
10 Minde 2 10 2 2 6 39-43 -4 8 5 2 2 1 31-14 5 0 0 5 8-29
11 Gulen/Masfjord 10 0 1 9 7-192 -185 1 5 0 1 4 5-87 5 0 0 5 2-105
Siste synk: 23:58
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
23.04 18:30 1 Askøy FK 2 Nordre Fjell Bergheim Kunstgress 2 5-4 12113303004
30.04 18:30 2 Nordre Fjell Os 2 Ågotnes Kunstgressbane 5-2 12113303006
09.05 18:30 3 Smørås 3 Nordre Fjell Slåtthaug Kunstgress 5-4 12113303013
12.05 14:00 4 Nordre Fjell Eikelandsfjorden 2 Ågotnes Kunstgressbane 3-2 12113303017
19.05 16:00 5 Fana 3 Nordre Fjell Nesttun Kunstgress 2 8-3 12113303021
24.05 18:30 6 Nordre Fjell Kringlebotn Ågotnes Kunstgressbane 3-4 12113303028
02.06 14:00 7 Nore Neset 2 Nordre Fjell Nore Neset idrettsplass 4-2 12113303033
10.06 16:30 8 Nordre Fjell Nordsiden-Askøy Ågotnes Kunstgressbane 6-1 12113303039
16.06 14:00 9 Løv-Ham Nordre Fjell Fyllingsdalen stadion 5-2 12113303045
20.08 18:30 1 Nordsiden-Askøy Nordre Fjell Træet idrettsbane 1-2 12113313005
01.09 14:00 3 Nordre Fjell Arna-Bjørnar 2 Ågotnes Kunstgressbane 3-1 12113313017
10.09 18:30 4 Nordnes/Djerv Nordre Fjell Møhlenpris idrettsplass 1-7 12113313019
14.09 11:00 5 Nordre Fjell Smørås 3 Ågotnes Kunstgressbane 3-4 12113313027
02.10 18:30 7 Nordre Fjell Minde 2 Ågotnes Kunstgressbane 10-2 12113313037
15.10 18:30 8 Fyllingsdalen 2 Nordre Fjell Varden Framobanen 0-1 12113313045
20.10 16:00 9 Nordre Fjell Sædalen 3 Ågotnes Kunstgressbane 5-2 12113313052
26.10 14:00 6 Eikelandsfjorden 2 Nordre Fjell Eikelandsosen kunstgress 3-2 12113313032
27.10 14:00 10 Gulen/Masfjord Nordre Fjell Dalsøyra Kunstgras 0-18 12113313058
02.11 13:00 11 Nordre Fjell Nore Neset 2 Ågotnes Kunstgressbane 5-1 12113313062
12.11 19:00 1 Sædalen 2 Nordre Fjell Kringlebotn ballbane 6-0 12113339001

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift