Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G15 Høst 3 div. avd. 02
G15 Høst 3 div. avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Uskedal/Rosendal 5 4 1 0 29-16 13 13 2 2 1 0 22-12 3 2 0 0 7-4
2 Flaktveit 7-er 6 3 1 2 41-31 10 10 4 2 0 0 17-5 2 1 1 2 24-26
3 Kjøkkelvik 2 5 3 1 1 14-11 3 10 3 1 0 1 4-6 2 2 1 0 10-5
4 Arna-Bjørnar 2 5 2 1 2 13-10 3 7 1 1 1 2 6-8 4 1 0 0 7-2
5 Minde 2 4 2 1 1 12-13 -1 7 2 1 0 1 9-11 2 1 1 0 3-2
6 Radøy FK 4 2 0 2 17-12 5 6 1 2 0 1 15-8 3 0 0 1 2-4
7 Østsiden Askøy 4 2 0 2 14-9 5 6 3 1 0 0 4-2 1 1 0 2 10-7
8 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 4 1 0 3 10-11 -1 3 2 0 0 2 2-7 2 1 0 1 8-4
9 Bjarg 3 3 1 0 2 8-14 -6 3 2 1 0 0 3-2 1 0 0 2 5-12
10 Solnut 7-er 4 0 2 2 16-28 -12 2 2 0 2 0 12-12 2 0 0 2 4-16
11 Jondal 9-er 4 0 1 3 9-28 -19 1 2 0 0 2 3-13 2 0 1 1 6-15
12 Gneist 3 9-er 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
13 Løv-Ham 9-er 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 17:53
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
23.04 20:00 1 Gneist 3 9-er Radøy FK Liland kunstgress 2 1-6 12115302002
30.04 20:00 2 Radøy FK Kvernbit 2/Nordre Holsnøy Manger kunstgress 4-2 12115302008
07.05 20:00 3 Sædalen 2 Radøy FK Kringlebotn ballbane 3-2 12115302011
14.05 20:00 4 Radøy FK Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Sletta idrettsplass 6-1 12115302019
21.05 18:15 5 Flaktveit 7-er Radøy FK Breimyra idrettsplass 9er A 8-1 12115302025
26.05 14:00 6 Løv-Ham 9-er Radøy FK Fyllingsdalen stadion 9-3 12115302029
03.06 18:30 7 Radøy FK Masfjord Sletta idrettsplass 4-3 12115302033
11.06 18:30 8 Vadmyra Radøy FK Vadmyra kunstgress 5-2 12115302038
17.06 20:00 9 Radøy FK Austrheim Sletta idrettsplass 0-6 12115302043
20.08 18:30 1 Radøy FK Bjarg 3 Hordabø kunstgress 6-2 12115312006
27.08 18:30 2 Østsiden Askøy Radøy FK Ask idrettsplass 4-2 12115312012
14.09 13:00 4 Radøy FK Uskedal/Rosendal Manger kunstgress 2-3 12115312070
17.09 18:30 5 Radøy FK Flaktveit 7-er Manger kunstgress 7-3 12115312030
24.09 20:00 6 Radøy FK Kjøkkelvik 2 Manger kunstgress - 12115312036
01.10 18:30 7 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Radøy FK Follese kunstgress 2 - 12115312042
13.10 14:00 8 Jondal 9-er Radøy FK Jondal skule - 12115312048
20.10 14:00 9 Solnut 7-er Radøy FK Skotamyra - 12115312054
29.10 20:00 10 Radøy FK Minde 2 Manger kunstgress - 12115312060
02.11 13:00 11 Arna-Bjørnar 2 Radøy FK Ytre Arna Kunstgress - 12115312066

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift