Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G15 Høst 3 div. avd. 02
G15 Høst 3 div. avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Uskedal/Rosendal 5 4 1 0 29-16 13 13 2 2 1 0 22-12 3 2 0 0 7-4
2 Flaktveit 7-er 6 3 1 2 41-31 10 10 4 2 0 0 17-5 2 1 1 2 24-26
3 Kjøkkelvik 2 5 3 1 1 14-11 3 10 3 1 0 1 4-6 2 2 1 0 10-5
4 Arna-Bjørnar 2 5 2 1 2 13-10 3 7 1 1 1 2 6-8 4 1 0 0 7-2
5 Minde 2 4 2 1 1 12-13 -1 7 2 1 0 1 9-11 2 1 1 0 3-2
6 Radøy FK 4 2 0 2 17-12 5 6 1 2 0 1 15-8 3 0 0 1 2-4
7 Østsiden Askøy 4 2 0 2 14-9 5 6 3 1 0 0 4-2 1 1 0 2 10-7
8 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 4 1 0 3 10-11 -1 3 2 0 0 2 2-7 2 1 0 1 8-4
9 Bjarg 3 3 1 0 2 8-14 -6 3 2 1 0 0 3-2 1 0 0 2 5-12
10 Solnut 7-er 4 0 2 2 16-28 -12 2 2 0 2 0 12-12 2 0 0 2 4-16
11 Jondal 9-er 4 0 1 3 9-28 -19 1 2 0 0 2 3-13 2 0 1 1 6-15
12 Gneist 3 9-er 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
13 Løv-Ham 9-er 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 17:53
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
27.04 13:00 1 Minde 2 Uskedal/Rosendal Paradis fotballbane 2-1 12115301001
01.05 14:00 2 Solnut 9-er Minde 2 Skotamyra 5-4 12115301008
07.05 20:00 3 Minde 2 Arna-Bjørnar 2 Paradis fotballbane 4-2 12115301012
14.05 20:00 4 Eikelandsfjorden Minde 2 Eikelandsosen kunstgress 5-3 12115301017
26.05 14:00 6 Odda 9-er Minde 2 Odda Kunstgress 3-0 12115301026
02.06 14:00 7 Minde 2 Jondal Paradis fotballbane 2-2 12115301032
13.06 20:00 5 Minde 2 Fana 2 Nesttun Kunstgress 2 4-1 12115301022
22.06 13:00 9 Bjarg 3 Minde 2 Stavollen idrettsplass 02 2-0 12115301041
29.08 20:00 2 Minde 2 Flaktveit 7-er Paradis fotballbane 5-8 12115312008
03.09 18:30 3 Follese /Askøy FK/Hetlevik 3 Minde 2 Follese kunstgress 2 1-2 12115312014
17.09 20:15 5 Arna-Bjørnar 2 Minde 2 Ytre Arna Kunstgress 1-1 12115312026
20.09 17:00 6 Minde 2 Østsiden Askøy Paradis fotballbane 4-3 12115312032
28.09 13:00 7 Uskedal/Rosendal Minde 2 Uskedal idrettsplass - 12115312073
15.10 18:30 8 Minde 2 Kjøkkelvik 2 Paradis fotballbane - 12115312043
18.10 18:00 4 Minde 2 Solnut 7-er Norheimsund st. kgress 9er A - 12115312021
22.10 18:30 9 Jondal 9-er Minde 2 Jondal skule - 12115312050
29.10 20:00 10 Radøy FK Minde 2 Manger kunstgress - 12115312060
02.11 13:00 11 Minde 2 Bjarg 3 Paradis fotballbane - 12115312061

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift