Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 1 div.
G16 Høst 1 div.
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fyllingsdalen 2 11 8 1 2 34-15 19 25 6 3 0 2 12-11 5 5 1 0 22-4
2 Minde 11 8 1 2 34-23 11 25 5 4 0 2 22-16 6 4 1 0 12-7
3 Arna-Bjørnar 11 7 1 3 38-24 14 22 6 4 0 1 19-8 5 3 1 2 19-16
4 Bremnes 11 6 2 3 45-30 15 20 6 2 2 1 20-12 5 4 0 2 25-18
5 Nordhordland 11 6 1 4 18-19 -1 19 6 3 1 1 9-5 5 3 0 3 9-14
6 Sotra 11 5 0 6 26-24 2 15 6 2 0 3 8-8 5 3 0 3 18-16
7 Askøy FK /Hetlevik/Follese 11 5 0 6 21-19 2 15 5 2 0 4 14-13 6 3 0 2 7-6
8 Fana 11 4 1 6 18-25 -7 13 5 3 1 2 11-9 6 1 0 4 7-16
9 Tertnes 11 4 1 6 13-25 -12 13 6 2 0 3 5-8 5 2 1 3 8-17
10 Sandviken 11 3 1 7 25-41 -16 10 5 1 0 5 13-23 6 2 1 2 12-18
11 Gneist 11 2 2 7 26-40 -14 8 5 1 1 4 16-25 6 1 1 3 10-15
12 Austevoll 11 2 1 8 16-29 -13 7 5 1 1 4 11-16 6 1 0 4 5-13
Siste synk: 10:35
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
22.02 18:30 2 Arna-Bjørnar Bremnes Espeland idrettsplass 2-2 12116100005
17.03 14:00 1 Arna-Bjørnar Lyngbø Garnes kunstgress 4-0 12116801001
07.04 16:00 1 Arna-Bjørnar Minde Garnes kunstgress 1-1 12116101003
11.04 20:00 2 Fyllingsdalen 1 Arna-Bjørnar Varden Amfi 7-1 12116101010
28.04 16:00 3 Arna-Bjørnar Askøy FK /Hetlevik/Follese Garnes kunstgress 4-1 12116101016
19.05 16:00 6 Arna-Bjørnar Bremnes Garnes kunstgress 1-2 12116101036
28.05 19:30 7 Sotra Arna-Bjørnar 3-4 12116101039
02.06 16:00 8 Arna-Bjørnar Nordhordland Garnes kunstgress 2-2 12116101043
04.06 20:00 5 Arna-Bjørnar Fyllingsdalen 2 Ytre Arna Kunstgress 2-1 12116101028
09.06 16:00 9 Os Arna-Bjørnar Kuventræ kunstgress 01 1-5 12116101049
12.06 20:30 4 Nymark Arna-Bjørnar Nymark Kunstgress 03 6-1 12116101019
16.06 16:00 10 Arna-Bjørnar Loddefjord Garnes kunstgress 2-2 12116101056
19.06 17:00 11 Fana Arna-Bjørnar Nesttun Kunstgress 1 1-3 12116101064
18.08 16:00 1 Minde Arna-Bjørnar Paradis fotballbane 3-6 12116111003
22.08 20:00 2 Arna-Bjørnar Sandviken Garnes kunstgress 5-0 12116111010
05.09 20:00 3 Askøy FK /Hetlevik/Follese Arna-Bjørnar Bergheim Frydenbøbanen 1-3 12116111016
15.09 16:00 5 Fyllingsdalen 2 Arna-Bjørnar Varden kunstgress 1 5-4 12116111028
23.09 20:00 4 Arna-Bjørnar Gneist Ytre Arna Kunstgress 7-4 12116111019
29.09 16:00 7 Arna-Bjørnar Sotra Garnes kunstgress 5-3 12116111039
02.10 19:30 6 Bremnes Arna-Bjørnar Olvondo Stadion 2-2 12116111036
13.10 16:00 8 Nordhordland Arna-Bjørnar Knarvik Kunstgras 4-1 12116111043
20.10 16:00 9 Arna-Bjørnar Tertnes Garnes kunstgress 0-1 12116111049
27.10 16:00 10 Austevoll Arna-Bjørnar Austevoll nye Kunstgress 1-3 12116111056
03.11 16:00 11 Arna-Bjørnar Fana Arna Idrettspark 2-0 12116111064

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift