Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 1 div.
G16 Høst 1 div.
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Fyllingsdalen 2 11 8 1 2 34-15 19 25 6 3 0 2 12-11 5 5 1 0 22-4
2 Minde 11 8 1 2 34-23 11 25 5 4 0 2 22-16 6 4 1 0 12-7
3 Arna-Bjørnar 11 7 1 3 38-24 14 22 6 4 0 1 19-8 5 3 1 2 19-16
4 Bremnes 11 6 2 3 45-30 15 20 6 2 2 1 20-12 5 4 0 2 25-18
5 Nordhordland 11 6 1 4 18-19 -1 19 6 3 1 1 9-5 5 3 0 3 9-14
6 Sotra 11 5 0 6 26-24 2 15 6 2 0 3 8-8 5 3 0 3 18-16
7 Askøy FK /Hetlevik/Follese 11 5 0 6 21-19 2 15 5 2 0 4 14-13 6 3 0 2 7-6
8 Fana 11 4 1 6 18-25 -7 13 5 3 1 2 11-9 6 1 0 4 7-16
9 Tertnes 11 4 1 6 13-25 -12 13 6 2 0 3 5-8 5 2 1 3 8-17
10 Sandviken 11 3 1 7 25-41 -16 10 5 1 0 5 13-23 6 2 1 2 12-18
11 Gneist 11 2 2 7 26-40 -14 8 5 1 1 4 16-25 6 1 1 3 10-15
12 Austevoll 11 2 1 8 16-29 -13 7 5 1 1 4 11-16 6 1 0 4 5-13
Siste synk: 23:09
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
21.02 19:00 2 Stord Sotra Langeland Kunstgrasbane 6-4 12116100011
17.03 18:00 1 Sotra Austevoll Straume Stadion 3-1 12116801008
07.04 16:00 1 Sotra Fana Straume Stadion 1-2 12116101002
11.04 18:15 2 Minde Sotra Paradis fotballbane 2-5 12116101009
28.04 16:00 3 Sotra Fyllingsdalen 1 Straume Stadion 2-1 12116101015
05.05 16:00 4 Askøy FK /Hetlevik/Follese Sotra Bergheim Frydenbøbanen 0-4 12116101020
08.05 19:30 5 Sotra Nymark Straume Stadion 3-3 12116101027
19.05 16:00 6 Fyllingsdalen 2 Sotra Varden Amfi 3-1 12116101031
28.05 19:30 7 Sotra Arna-Bjørnar 3-4 12116101039
02.06 16:00 8 Sotra Bremnes Straume Stadion 1-1 12116101048
08.06 11:00 9 Nordhordland Sotra Knarvik Kunstgras 1-3 12116101050
16.06 16:00 10 Sotra Os Straume Stadion 8-1 12116101055
23.06 18:00 11 Loddefjord Sotra Alvøen kunstgress 0-5 12116101065
18.08 16:00 1 Fana Sotra Nesttun Kunstgress 1 1-0 12116111002
25.08 12:00 2 Sotra Minde Straume Stadion 0-2 12116111009
01.09 16:00 3 Sandviken Sotra Stemmemyren kunstgress 2-5 12116111015
04.09 20:00 6 Sotra Fyllingsdalen 2 Straume Stadion 0-4 12116111031
08.09 18:00 4 Sotra Askøy FK /Hetlevik/Follese Straume Stadion 0-1 12116111020
15.09 16:00 5 Gneist Sotra Liland kunstgress 1 3-5 12116111027
29.09 16:00 7 Arna-Bjørnar Sotra Garnes kunstgress 5-3 12116111039
13.10 14:00 8 Bremnes Sotra Olvondo Stadion 5-4 12116111048
20.10 13:00 9 Sotra Nordhordland Straume Stadion 4-1 12116111050
27.10 16:00 10 Tertnes Sotra Åstveit Idrettspark 1 0-1 12116111055
03.11 16:00 11 Sotra Austevoll Straume Stadion 4-0 12116111065

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift