Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 2 div. avd. 02
G16 Høst 2 div. avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Sotra 2 4 4 0 0 15-6 9 12 3 1 0 0 3-1 1 3 0 0 12-5
2 Smørås 4 3 0 1 8-7 1 9 1 2 0 1 6-6 3 1 0 0 2-1
3 Osterøy /Fotlandsvåg 3 2 1 0 9-4 5 7 1 1 1 0 6-3 2 1 0 0 3-1
4 Trott 4 2 0 2 10-8 2 6 2 1 0 1 3-3 2 1 0 1 7-5
5 Minde 2 5 2 0 3 8-12 -4 6 1 2 0 2 7-10 4 0 0 1 1-2
6 Varegg 2 1 1 0 3-1 2 4 2 0 0 0 0-0 0 1 1 0 3-1
7 Åsane 2 3 1 0 2 4-5 -1 3 1 1 0 1 3-2 2 0 0 1 1-3
8 Sund /Skogsvåg/Telavåg 4 1 0 3 9-11 -2 3 3 1 0 0 4-2 1 0 0 3 5-9
9 Løv-Ham 4 1 0 3 8-11 -3 3 2 1 0 1 5-5 2 0 0 2 3-6
10 Sædalen 2 3 0 0 3 4-13 -9 0 2 0 0 1 2-7 1 0 0 2 2-6
11 Masfjord 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 17:57
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
17.03 14:00 1 Skjergard Sund Rong Kunstgras 4-1 12116601004
04.04 20:00 1 Sund /Skogsvåg/Telavåg Gneist 2 Hald stadion 2-1 12116303001
11.04 19:00 2 Strandebarm /Strand-Ulv Sund /Skogsvåg/Telavåg Strandebarm Idrettsplass 2-8 12116303008
25.04 20:00 3 Sund /Skogsvåg/Telavåg Bønes Hald stadion 6-1 12116303014
11.05 13:00 5 Sund /Skogsvåg/Telavåg Harding Hald stadion 4-1 12116303026
23.05 20:00 7 Sund /Skogsvåg/Telavåg Vestsiden-Askøy 2 Hald stadion 14-1 12116303038
30.05 18:00 8 Nordre Fjell 9-er Sund /Skogsvåg/Telavåg Ågotnes Kunstgressbane 2-5 12116303043
05.06 20:00 9 Sund /Skogsvåg/Telavåg Askøy FK /Hetlevik/Follese 2 Hald stadion 5-1 12116303050
14.06 19:00 10 Bjarg 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Stavollen idrettsplass 02 1-5 12116303060
23.06 16:00 11 Loddefjord 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Alvøen kunstgress 0-4 12116303061
29.08 20:00 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Sædalen 2 Hald stadion 4-2 12116212007
07.09 13:00 3 Åsane 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Myrdal stadion 2-0 12116212013
12.09 20:00 4 Minde 2 Sund /Skogsvåg/Telavåg Paradis fotballbane 3-2 12116212022
19.09 20:00 5 Løv-Ham Sund /Skogsvåg/Telavåg Fyllingsdalen stadion 4-3 12116212025
26.09 20:00 6 Sund /Skogsvåg/Telavåg Osterøy /Fotlandsvåg Hald stadion - 12116212033
03.10 20:00 7 Varegg Sund /Skogsvåg/Telavåg Stemmemyren kunstgress - 12116212037
24.10 19:00 9 Trott Sund /Skogsvåg/Telavåg Prestegardsskogen kunstgras - 12116212049
31.10 20:00 10 Sund /Skogsvåg/Telavåg Smørås Hald stadion - 12116212055
09.11 13:00 11 Sund /Skogsvåg/Telavåg Sotra 2 Hald stadion - 12116212061

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift