Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 2 div. avd. 02
G16 Høst 2 div. avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Sotra 2 9 7 2 0 31-14 17 23 4 4 1 0 18-8 5 3 1 0 13-6
2 Osterøy /Fotlandsvåg 9 6 2 1 30-15 15 20 4 3 2 0 16-7 5 3 0 1 14-8
3 Varegg 9 6 1 2 26-13 13 19 5 4 0 0 17-3 4 2 1 2 9-10
4 Smørås 9 5 1 3 20-22 -2 16 5 3 0 1 10-7 4 2 1 2 10-15
5 Trott 9 4 0 5 28-26 2 12 4 3 0 2 14-11 5 1 0 3 14-15
6 Minde 2 9 4 0 5 18-17 1 12 4 2 0 3 9-13 5 2 0 2 9-4
7 Sædalen 2 9 3 2 4 25-29 -4 11 4 3 1 1 19-16 5 0 1 3 6-13
8 Sund /Skogsvåg/Telavåg 9 2 1 6 17-21 -4 7 5 2 1 1 10-6 4 0 0 5 7-15
9 Løv-Ham 9 2 0 7 14-31 -17 6 5 2 0 2 8-10 4 0 0 5 6-21
10 Åsane 2 9 1 1 7 11-32 -21 4 5 1 0 3 4-14 4 0 1 4 7-18
11 Masfjord 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 23:17
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
17.03 14:00 1 Bønes Trott Fjellsdalen idrettsplass 3-4 12116601005
04.04 18:30 1 Trott Vestsiden-Askøy Prestegardsskogen kunstgras 2-3 12116201003
25.04 18:30 3 Trott Sædalen Prestegardsskogen kunstgras 2-1 12116201016
01.05 12:00 2 Sandviken Trott Stemmemyren kunstgress 7-0 12116201010
19.05 14:00 6 Trott Skjergard /Nordre Fjell Prestegardsskogen kunstgras 1-0 12116201036
22.05 20:00 7 Lysekloster /Nore Neset Trott Nore Neset idrettsplass 4-1 12116201039
30.05 14:00 8 Trott Sotra 2 Prestegardsskogen kunstgras 2-4 12116201043
01.06 15:00 4 Varegg Trott Stemmemyren kunstgress 4-1 12116201019
08.06 13:00 9 Bjarg 1 Trott Stavollen idrettsplass 02 3-0 12116201049
14.06 18:00 10 Trott Austevoll Prestegardsskogen gras 3-5 12116201056
18.06 20:00 5 Trott Østsiden Askøy Prestegardsskogen kunstgras 8-4 12116201028
22.06 15:00 11 Åsane 2 Trott Rolland 3-2 12116201064
22.08 20:00 1 Minde 2 Trott Paradis fotballbane 0-5 12116212003
01.09 16:00 2 Trott Løv-Ham Prestegardsskogen kunstgras 3-1 12116212010
07.09 13:00 3 Osterøy /Fotlandsvåg Trott Osterøy stadion Kunstgras 5-2 12116212016
15.09 14:00 4 Trott Varegg Prestegardsskogen kunstgras 0-2 12116212019
03.10 20:00 7 Trott Smørås Prestegardsskogen kunstgras 2-5 12116212039
17.10 19:00 8 Sotra 2 Trott Straume Stadion 4-2 12116212043
24.10 19:00 9 Trott Sund /Skogsvåg/Telavåg Prestegardsskogen kunstgras 3-0 12116212049
31.10 20:00 10 Sædalen 2 Trott Kringlebotn ballbane 6-5 12116212056
09.11 13:00 11 Trott Åsane 2 Prestegardsskogen kunstgras 6-3 12116212064

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift