Minde IL

Tabell og Kampoversikt for G16 Høst 2 div. avd. 02
G16 Høst 2 div. avd. 02
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Sotra 2 9 7 2 0 31-14 17 23 4 4 1 0 18-8 5 3 1 0 13-6
2 Osterøy /Fotlandsvåg 9 6 2 1 30-15 15 20 4 3 2 0 16-7 5 3 0 1 14-8
3 Varegg 9 6 1 2 26-13 13 19 5 4 0 0 17-3 4 2 1 2 9-10
4 Smørås 9 5 1 3 20-22 -2 16 5 3 0 1 10-7 4 2 1 2 10-15
5 Trott 9 4 0 5 28-26 2 12 4 3 0 2 14-11 5 1 0 3 14-15
6 Minde 2 9 4 0 5 18-17 1 12 4 2 0 3 9-13 5 2 0 2 9-4
7 Sædalen 2 9 3 2 4 25-29 -4 11 4 3 1 1 19-16 5 0 1 3 6-13
8 Sund /Skogsvåg/Telavåg 9 2 1 6 17-21 -4 7 5 2 1 1 10-6 4 0 0 5 7-15
9 Løv-Ham 9 2 0 7 14-31 -17 6 5 2 0 2 8-10 4 0 0 5 6-21
10 Åsane 2 9 1 1 7 11-32 -21 4 5 1 0 3 4-14 4 0 1 4 7-18
11 Masfjord 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 00:35
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
04.04 18:30 1 Sotra 2 Austevoll Straume Stadion 2-7 12116201001
11.04 20:00 2 Åsane 2 Sotra 2 Myrdal stadion 1-1 12116201008
27.04 13:00 3 Sotra 2 Vestsiden-Askøy Straume Sotrabanen 0-3 12116201014
02.05 20:00 4 Sandviken Sotra 2 Stemmemyren Kunstgress 2 5-1 12116201021
11.05 12:30 5 Sotra 2 Sædalen Straume Stadion 0-4 12116201026
16.05 20:00 6 Varegg Sotra 2 Stemmemyren kunstgress 3-2 12116201032
23.05 20:00 7 Sotra 2 Østsiden Askøy Straume Sotrabanen 7-0 12116201038
30.05 14:00 8 Trott Sotra 2 Prestegardsskogen kunstgras 2-4 12116201043
07.06 18:30 9 Sotra 2 Lysekloster /Nore Neset Straume Stadion 1-4 12116201050
20.06 18:15 10 Sotra 2 Skjergard /Nordre Fjell Straume Sotrabanen 5-6 12116201060
22.06 15:00 11 Bjarg 1 Sotra 2 Stavollen Kunstgress 01 3-3 12116201061
22.08 20:00 1 Sædalen 2 Sotra 2 Kringlebotn ballbane 2-7 12116212001
31.08 15:00 2 Sotra 2 Åsane 2 Straume Stadion 3-1 12116212008
05.09 20:15 3 Minde 2 Sotra 2 Paradis fotballbane 2-3 12116212014
12.09 20:00 4 Løv-Ham Sotra 2 Fyllingsdalen stadion 1-2 12116212021
26.09 20:00 6 Sotra 2 Varegg Straume Stadion 2-1 12116212032
01.10 19:45 5 Sotra 2 Osterøy /Fotlandsvåg 6-1 12116212026
17.10 19:00 8 Sotra 2 Trott Straume Stadion 4-2 12116212043
24.10 20:00 9 Sotra 2 Smørås Straume Sotrabanen 3-3 12116212050
09.11 13:00 11 Sund /Skogsvåg/Telavåg Sotra 2 Hald stadion 1-1 12116212061

Minde Idrettslag

Brennhaugen 27

5231 Paradis

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift